Elon Musk’tan dikkat çeken Dogecoin tweeti

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
124,514
Elon Musk, Dogecoin’i “Bitcoin tutkunlarına” karşı savunduğu için milyarder Mark Cuban’ı öven bir tweet’e ağlayarak gülen emoji ile yanıt verdi. Mark Cuban ve Preston Pysh arasında ateşli bir tartışma başladı. Pysh, Mark Cuban’a meme kripto para birimi Dogecoin hakkında konuşmayı bırakması için yalvardı, ancak milyarder bunu reddetti.

Mark Cuban, Dogecoin’in kripto para piyasasına “ucuz bir giriş” yolu olduğunu iddia ediyor. Ayrıca Mark Cuban, kripto paranın eğlenceli tarafını gördüğü için kripto para topluluğunu övüyor. Elon Musk’a yanıt olarak Pysh, “The Dogefather”ın Mayıs başında çok heyecanlı “Saturday Night Live” açılışını yapmasından bu yana Dogecoin’in Bitcoin’e karşı ne kadar kötü performans gösterdiğini canlı bir şekilde gösteren grafiği yayınladı.

10-5.png


Elon Musk, Bitcoin maksimalistleriyle sürekli alay etti


Bitcoin’e yoğun bir şekilde yatırım yapmasına rağmen Elon Musk, Bitcoin maksimalistleriyle sürekli alay etti. Mayıs ayında Tesla patronu, Dogecoin savunuculuğu hakkında “iğrenç” konular oluşturduğu için Peter McCormack’ı eleştirdi. Ağustos ayında Elon Musk, Mark Cuban’ın ödemeler söz konusu olduğunda Dogecoin’in en güçlü kripto para birimi olduğu konusundaki görüşüne ise katıldı.

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/elon-musktan-dikkat-ceken-dogecoin-tweeti-30079
 
Üst